REKLAMA

Sport

Jeszcze momencik…

Opublikowano 26 października 2019, autor: Jakub Kłyszejko

Od 1 listopada kluby będą mogły chwalić się nowymi zawodnikami. Większość żużlowców jest już dogadana, ale ekstraliga każe milczeć. Takie mamy przepisy.

Kibice czarnego sportu od kilku lat czekają na 1 listopada. Od tego dnia rozpoczyna się okienko transferowe i kluby mogą podpisywać umowy z nowymi żużlowcami. Tak naprawdę większość dogaduje się z nowymi rajderami znacznie wcześniej, ale oficjalnie dopiero na początku listopada rusza rynek.

Z nieoficjalnych, ale wielce prawdopodobnych doniesień wiemy, że Jason Doyle ponownie zakotwiczy u trenera Marka Cieślaka. Australijczyk wzmocni ekipę z Częstochowy. Krzysztof Kasprzak był mocno kuszony przez Motor Lublin, ale ostatecznie zostaje na kolejny sezon w Gorzowie. Jego kolegą może być Niels Kristian Iversen. Do Lublina może trafić Jakub Jamróg. Mistrzowie z Leszna nie przewidują roszad w składzie, a Falubaz jest po słowie z Antonio Lindbaeckiem i czeskim talentem Janem Kvechem. Piotr Protasiewicz poinformował, że rezygnuje z występów w szwedzkiej lidze i w sezonie 2020 skupi się na jeździe w Falubazie. Martin Vaculik podziękował najzagorzalszym kibicom z trybuny K na specjalnym spotkaniu. Poświęcił też czas fanom oraz sponsorom w minioną sobotę.

Napisz komentarz »