REKLAMA

Sport

Gordon w Meczu Gwiazd

Opublikowano 02 lutego 2020, autor: sj

Drew Gordon został zaproszony do udziału w Meczu Gwiazd ligi VTB. Jego udział w tym wydarzeniu stoi jednak pod dużym znakiem zapytania.

Po pierwsze amerykański podkoszowy wciąż zmaga się z kontuzją kolana. Klub utrzymuje, że to nic poważnego i zawodnik musi po prostu odpocząć. Nieoficjalnie słyszy się, że może być gotowy dopiero na turniej o Puchar Polski, który w połowie lutego zostanie rozegrany w Warszawie. Finał tych zmagań pokrywa się z Meczem Gwiazd ligi VTB i to może być ta druga przeszkoda. Jeżeli Stelmet BC Zielona Góra zagra o to trofeum, wyjazd do Rosji przejdzie Gordonowi koło nosa. Samo wyróżnienie przyznane przez rosyjskich dziennikarzy Amerykanin przyjął z dużą radością.

– Nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy. W poprzednim sezonie zostałem skreślony, ale dzięki ciężkiej pracy wróciłem ? napisał na Twitterze.

Gordon zagrał do tej pory w 14 meczach ligi VTB. Rzucał średnio 13.9 punktu, notował 8.1 zbiórki i 2.1 asysty.

W pokazowym starciu Rosyjskie Gwiazdy zmierzą się Resztą Świata.

Reszta Świata: Drew Gordon, Mike James, Jonas Jerebko, Adas Juskevicius, Mindaugas Kuzminskas, Errick McCollum, Jamar Smith, Janis Timma,  Gustavo Ayon, Davion Berry, Drew Gordon

Rosyjskie Gwiazdy: Aleksiej Szwied, Władisław Truszkin, Andriej Woroncewicz, Anton Astapkowicz, Maksim Grigoriew, Artiem Zabielin, Denis Zacharow, Dmitrij Chwostow, Dmitrij Kułagin, Nikita Kurbanow.

Napisz komentarz »