REKLAMA

Kronika policyjna

Młoda dilerka

Opublikowano 12 września 2020, autor: Patryk Świtek

19-latka handlowała narkotykami. Gdy zatrzymali ją policjanci miała przy sobie 101 tabletek ekstazy.

Zatrzymania dokonali policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. W czwartek (3.09.) ustalili, że w jednym z samochodów stojących na parkingu na obrzeżach Zielonej Góry znajdują się osoby handlujące narkotykami. W aucie były cztery osoby, kobieta i trzech mężczyzn.

Podczas przeszukania okazało się, że 19-latka miała przy sobie woreczek strunowy z 101 tabletkami ekstazy oraz zwitki folii aluminiowej z amfetaminą i meta amfetaminą – ponad 14 gramów. Jeden z mężczyzn także miał przy sobie niemal 2,5 grama amfetaminy. Trzeci z zatrzymanych wprawdzie nie miał przy sobie żadnych narkotyków, ale okazał się być osobą poszukiwaną przez Prokuraturę Rejonową w Zielonej Górze do ustalenia miejsca pobytu.

W policyjnym areszcie noc spędzili 19-letnia zielonogórzanka i 20-letni mieszkaniec powiatu świebodzińskiego. – Następnego dnia oboje usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 19-latka usłyszała także zarzuty wprowadzania do obrotu oraz udzielania środków odurzających – informuje podinsp. Małgorzata Barska z Zespół Prasowy KMP w Zielonej Górze

19-latka ma dozór policji. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi jej nawet 10 lat więzienia. Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Napisz komentarz »