Amator odpada, kibic traci prawko

Opublikowano 12 września 2020, autor: Sławomir Janusz

– Jak zrobisz zdjęcie mojego auta, zabiję cię szybciej niż dojedziesz do domu ? taki komunikat wystosował pod moim adresem jeden z kibiców Amatora Bobrowniki. Zrobiłem. Żal fana można jednak zrozumieć, bo jego ulubiona drużyna przegrała w pucharze z Odrą Klenica 1:4.

Amator Bobrowniki ? Odra Klenica 1:4 (1:2)

Bramki: Kamil Wnuk (24. min) ? Michał Krawczyk 2 (14. min., 37. min) Mateusz Stelmaszyński (52. min), Kamil Naskręt (75. min).

Bezsensowne groźby nie były jednak największą głupotą tego człowieka. Po chwili uznał, że pod wpływem alkoholu może odpalić swoje granatowe audi i ruszyć w stronę Otynia. Na szczęście bandytę dość szybko zatrzymała policja. Miał 2,3 promila. Na następny mecz swoich ulubieńców przyjdzie pewnie piechotą, co miejmy nadzieję uda nam się uwiecznić aparatem.

Co do samego meczu, to pierwsza połowa była wyrównana. Amator stracił gola po rzucie wolnym, ale szybko wziął się do roboty i wyrównał. Miał nawet okazję na objęcie prowadzenia, ale zabrakło skuteczności. Odra odpowiedziała indywidualną akcją Michała Krawczyka. Po zmianie stron zespół z Bobrownik zmarnował karnego. Goście wykorzystali swoje pięć minut, zdobyli dwie bramki i to właśnie ich zobaczymy w kolejnej rundzie.