REKLAMA

Polityka

Nie strasz, nie strasz…

Opublikowano 13 lutego 2021, autor: Patryk Świtek

To już mała tradycja, że przed każdym sejmikiem wraca temat odwołania marszałek Elżbiety Polak. Póki co regułą jest też to, że z zapowiedzi nic nie wychodzi.

Najbliższy sejmik ma się odbyć w poniedziałek (15.02.). Tymczasem w Zielonej Górze od początku tygodnia dyskutuje się jaki los czeka E. Polak. Wszystko za sprawą Janusza Kubickiego. Prezydent Zielonej Góry na spotkaniu z sejmikowymi radnymi postawił ultimatum, że Platforma ma oddać władzę w Urzędzie Marszałkowskim.

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 359

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »