REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Dostał mandat, a nie medal

Opublikowano 06 marca 2021, autor: Michał Szczęch

Mieszkańcy, chcąc zatrzymać Holendra, rozważają blokady dróg, a nawet pikiety pod biurem lubuskiej konserwator i pod siedzibą wojewody. – Złamał prawo – konserwator Barbara Bielinis-Kopeć nie ma wątpliwości.

Reinder de Vries zarobił miliony na marchewce. Miał marzenie, że na stare lata kupi sobie pałac. Marchewkę eksportował z Holandii między innymi do Polski. I właśnie w Polsce postanowił poszukać rezydencji. Przejechał nasz kraj wzdłuż i wszerz. Dotarł aż na Mazury…

Pałac znalazł w województwie lubuskim, w powiecie zielonogórskim, w gminie Nowogród Bobrzański. Stoi w centrum Bogaczowa, w pobliżu gotyckiego kościoła. Jest neorokokowy. Jak z bajki! Prawie…

Żeby przeczytać więcej, kup Tygodnik Regionalna lub uzyskaj dostęp do wszystkich treści płatnych ma 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1314

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5,00 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »