REKLAMA

Gospodarka

HalfPrice w Nowej Soli

Opublikowano 09 października 2021, autor: fp

Nowa sieć sklepów, która od wiosny szturmuje polskie miasta, zawita również do nas.

Ponownie zmniejszyła się liczba wolnych lokali w parku handlowym S1 przy ul. Przemysłowej. Od kilku dni trwają intensywne prace mające na celu przystosowanie sporej przestrzeni na potrzeby nowego sklepu. Jakiego? – Szykujemy się do otwarcia HalfPrice, zajmie prawie 1200 m kw. – wyjaśnia krótko Małgorzata Grdusiak, pełnomocnik zarządu Grupy Saller, spółki, która wybudowała oba nowosolskie parki handlowe.

Co kupimy w HalfPrice? Sieć okrzyknięto polską odpowiedzą na TK Maxx, więc możemy spodziewać się markowych produktów z różnych kategorii, w atrakcyjnych cenach.

A dlaczego polską? Bo za marką stoi dobrze znana spółka z Polkowic, czyli CCC.

Pierwsze cztery sklepy HalfPrice wystartowały na początku maja. Dziś jest ich już blisko 30, głównie w centralnej i południowej Polsce. Jak czytamy na internetowych stronach grupy CCC, plan zakłada uruchomienie 60 sklepów w całym kraju do końca tego roku.

Tymczasem w tym tygodniu, w Internecie, pojawiły się oferty pracy w nowosolskim sklepie. Sieć szuka m.in. lidera zespołu, menadżera i zastępcy menadżera. Co ciekawe, oferty dotyczą też wielu innych lokalizacji w Polsce, także Zielonej Góry (Focus Mall) czy Głogowa (Galeria Glogovia).

Data otwarcia nowosolskiego sklepu nie jest jeszcze znana.

Przypomnijmy, park handlowy przy ul. Przemysłowej ma blisko 8 tys. m kw. oraz 150 miejsc parkingowych. Dla porównania, obiekt przy Kauflandzie (również inwestycja grupy Saller), to niespełna 6 tys. m kw.

Spółka ma w posiadaniu jeszcze jedną działkę, w sąsiedztwie os. Armii Krajowej. Na oficjalnej stronie Grupy Saller lokalizacja ta jest wymieniana jako jeden z trzech nowosolskich projektów.

Napisz komentarz »